Do terapeutów, którzy stosują do tej pory metodę biorezonansu

 

 

NAJNOWSZE INFORMACJE W ZAKŁADCE:

WIADOMOŚCI BIEŻĄCE.

Kontakt: p.kolinski@mannayan.com wzgl. tel. 575642757 (pon. - pt. 9-17)

Szanowni Państwo, drodzy terapeuci.

W związku z pojawiającymi się pytaniami dot. przeprowadzania szkoleń na temat zastosowania harmonicznego częstotliwości na kompatybilnym urządzeniu Trikombin pragniemy oznajmić, że tylko osoby z ramienia Akademii Zastosowania Harmonicznych Częstotliwości (Akademie der harmonikalischen Frequenzanwendung e. V.) są autoryzowanymi w tym celu.

Wszystkie inne osoby, instytucje, akademie, gabinety itp. są nieautoryzowane i niedopuszczone przez w/w Akademię do prowadzenia jakichkolwiek szkoleń z użyciem urządzenia Trikombin!

Z wyrazami szacunku.

Szanowni Państwo terapeuci,

pragniemy Państwu przedstawić najbardziej efektywne w tej chwili na rynku urządzenie do diagnozowania i przeprowadzania terapii metodą harmonicznego zastosowania częstotliwości, ktorą można śmiało nazwać nastepcą biorezonansu.

Trikombin® powstał po 15 latach prób i doświadczeń w zakresie zastosowania częstotliwości. Urządzenie wyposażone jest w największy znany do tej pory zakres częstotliwości (0,0000001 Hz – 36 MHz). Dzięki temu terapeuta dysponuje najszerszym możliwym polem działania.

Skuteczność terapii  przeprowadzanych przy użyciu Trikombin® jest od 5 do 21 razy wyższa w stosunku do dotychczas używanych urządzeń.

Jest  to pierwsze urządzenie na rynku, pracujące z wykorzystaniem występujących w rzeczywistości u człowieka częstotliwości, dzięki czemu terapia daje niemal natychmiastową ulgę, nawet przy ostrych schorzeniach.

Częstotliwości przenoszone są na klienta/pacjenta poprzez trzy elektrody, które są łatwe w użyciu i pielęgnacji.

Za pomocą urządzenia Trikombin® można wyrównywać częstotliwości u klienta/pacjenta, likwidować ewentualne zakłócenia meridianów, a nawet aplikować klientowi/pacjentowi terapie metodą bezbolesnej i bezinwazyjnej akupunktury.

Oczywiście istnieje również nadal możliwość diagnozowania i przeprowadzania terapii z użyciem zestawów ampułek, które wynalazł i opracował pan Alan Baklayan, a które nie są nozodami  (jak wcześniej), lecz bazują na informacjach prawdziwych.

Metoda działania Trikombin®  oparta jest na pracy trzech generatorów częstotliwości przesuniętych fazowo względem siebie.

Co ważne w trakcie działania urządzenia ani przez sprzęt ani przez pacjenta nie przepływa prąd sieciowy, ponieważ aparat nie jest podłączony w trakcie terapii do ładowania z sieci.

Po okresie około 3 lat od wprowadzenia Trikombin®-u na rynek, potwierdzamy  skuteczność terapii w przypadku około 90-95 % klientów/pacjentów. Terapie można stosować u ludzi w każdym wieku – od noworodka do staruszka.  Z reguły nie stwierdzono skutków ubocznych, natomiast u większości klientów/pacjentów odczuwalna jest poprawa  już po pierwszej sesji terapeutycznej.  Również  ewentualne blokady energetyczne organizmu  nie stanowią już tak jak wcześniej przeszkody w zastosowaniu  terapii.

W dzisiejszych czasach  coraz więcej ludzi szuka uzupełniających metod leczenia, szczególnie w przypadkach kiedy medycyna akademicka nie jest w stanie pomóc.

Możliwości Trikombin®-u są o wiele większe niż można by było sądzić.

Metoda ta jest poparta  badaniami naukowymi. Zwalczamy nią przyczyny, a nie skutki dolegliwości.

Chętnie zaprezentujemy Państwu osobiście to nie wymagające serwisowania (!) urządzenie. Obsługę tego urządzenia jest łatwo sobie przyswoić, a ponadto organizujemy szkolenia, w czasie których chętnie przekazujemy Państwu naszą wiedzę i doświadczenia w pracy z Trikombin®-em.

W przypadku zainteresowania naszym urządzeniem, prosimy o kontakt. Nasz przedstawiciel mówiący w języku polskim to Piotr Koliński, tel. 575642757 lub +491758960014, Email: p.kolinski@mannayan.com lub trikombin@web.de

Mamy nadzieję, że udało nam się obudzić Państwa ciekawość i chęć poznania całego spektrum możliwości jakie daje stosowanie Trikombin®.

Do usłyszenia niebawiem.

 

 

Poniżej kilka linków do rozmów (w języku niemieckim lub angielskim) z Panem Alanem Baklayanem, twórcą urządzeń Trikombin, Zapper Diamond Shields i zestawów ampułek DTS:

http://trikombin.com/infos/interview-mit-alan-e-baklayan/

https://www.youtube.com/results?search_query=baklayan