Środki marki Mannayan® uzupełniające terapie TRIKOMBIN-em i niedobory w organiźmie

NAJNOWSZE INFORMACJE W ZAKŁADCE:

WIADOMOŚCI BIEŻĄCE.

Kontakt: p.kolinski@mannayan.com wzgl. tel. 575642757 (pon. - pt. 9-17)

Wszystkie pozycje dostępne w polskiej wersji sklepu internetowego: https://pl.mannayan.com/

Dzięki niesamowitym funkcjom urządzenia TRIKOMBIN posiadamy m. in. możliwość dokładnego wytestowania jakich witamin, minerałów itp. w jakich rejonach organizmu nam brakuje, czy dany środek uzupełniający (suplement) komuś na pewno odpowiada i w jaki sposób należy go zażywać.
Nie ma mowy tutaj o zalecaniu i sprzedaży klientowi czegoś „na siłę“.
Po testach regulacji metabolicznej według pięciu żywiołów (elementów) mamy pewność, że klient zażywa odpowiedni środek odpowiednio dawkowany i że ten środek pomoże mu w powrocie do zdrowia lub lepszego samopoczucia.


Oczywiście każdy ma możliwość poddania sie takim bezinwazyjnym testom i zakupić wysokiej jakości środki firmy Mannayan®, o których więcej informacji poniżej.


Zakupione u nas produkty posiadają informacje dotyczącą składników, przeznaczenia itp. w języku polskim.

W dzisiejszych czasach mamy do wyboru multum produktów uzupełniających nasze produkty żywnościowe (tzw. suplementów), ale seria produktów Mannayan® znacznie różni się od tych dostępnych w aptekach i w internecie.

Czym dokładnie jest seria Mannayan®+ i jak ważna jest dostępność biologiczna i gwarancja skuteczności tych produktów, dowiecie się Państwo poniżej.


Przy produkcji serii produktów Mannayan+ praktykujemy całkiem inne metody niż w przypadku podobnych preparatów na rynku. Dostępność biologiczna naszych produktów powstaje praktycznie przy użyciu pracy rąk ludzkich. Przy zbiorze składników respektujemy antropozoficzne punkty widzenia faz księżyca, przy produkcji podstawowej matrycy (macierzy) stosujemy tylko wodę energetyzowaną, oto tylko dwa punkty wyjęte z procesu produkcyjnego. W porównaniu do innych preparatów na rynku dostępność biologiczna jest podwyższona do wartości od 2oo do 600 razy wyższej, co w praktyce oznacza, że efekt końcowy osiągamy korzystniej.

Czego wymaga się od substancji odżywczych, aby rzeczywiście spelniały swoją rolę?

Witaminy, minerały czy pierwiastki śladowe w dzisiejszych artykułach spożywczych nie występują w formie odizolowanej, tylko wdrożone są w tłuszcze, węglowodany czy białka.
Te czynniki pomocnicze są nieodzowne w celu wchłonięcia pożywienia z jelit i przetransportowania ich przez membrany komórkowe.

Witaminy syntetyczne czy tez wyizolowane witaminy pochodzenia naturalnego nie zawierają tych elementów i są zależne od obecności substancji je transportujących w naszym organizmie.
W wielu przypadkach człowiek nie posiada takich substancji w wystarczających ilościach, co z kolei powoduje osłabienie działania zażywanych witamin. W trakcie próby ominięcia tego niedoboru, często zaaplikowane zostają witaminy czy minerały w dużo wyższych dawkach niż powinny, jednak takie dawkowanie kończy się bez oczekiwanego efektu.
Odpowiedzią na ten dylemat było wynalezienie takich składników spożywczych, które orientują się możliwie najbardziej na naturalnych artykułach spożywczych.


Dostępność biologiczna zależy przede wszystkim od tego:
– jak łatwo środek zostaje wchłonięty przez jelita
– czy jego podstawowe składniki mamy do dyspozycji we krwi
– czy środek dotrze do komórki w jego aktywnej formie


Co jest wyjątkowego w produktach serii Mannayan®?

Witaminy serii Mannayan®+ połączone są ze składnikami artykułów spożywczych, w których znajdują się z natury: np. Beta-karoten w koncentracie marchewkowym, witamina C in miąższu cytrynowym, a witamina E w oleju roślinnym.
Minerały i pierwiastki śladowe serii Mannayan®+ są wzbogacane zbiorem składników odżywczych na bazie drożdzy. Wynikiem tego procesu są składniki uzupełniające zawierające proteiny, węglowodany, lipidy, dzięki którym to organizm może korzystać jak z pełnowartościowych składników naturalnych.


Dlaczego składniki mineralne serii Mannayan® działaja efektywniej?

Składniki mineralne występują w formie nieorganicznej i w organicznej. Nieorganiczne z reguły są nieużyteczne dla tkanki człowieka, ale składniki mineralne w formie organicznej już bardzo! Zostają one znacznie łatwiej wchłaniane i wykorzystywane w organiźmie.
W naturze rośliny pobierają składniki mineralne nieorganiczne z Ziemi, aby potem zamienić je na formę organiczną. Poprzez spożywanie roślin przez człowieka trafiają do nas organiczne składniki mineralne. W przypadku serii produktów Mannayan+ tworzymy składniki mineralne według tej metody. W podstawowej matrycy (macierzy) komórki drożdzowe (Saccharomyces cerevisiae) zostają wzbogadzane specjalnym środkiem mineralnym. Zamieniają je w formę organiczną, co oznacza włączenie ich w niezbędne molekuły transportowe w chwili dotarcia do organizmu człowieka.
Mikroskładniki pokarmowe w formie organicznej zostają łatwiej spożytkowane przez organizm, ponieważ są otoczone biologicznymi czynnikami pomocniczymi podobnie jak w formie naturalnej w artykułach spożywczych. Dzięki temu witaminy naturalne posiadają wysoką dostepność biologiczną.
Dlaczego w przypadku produktów serii Mannayan®+ nie występują alergie na grzybki drożdżowe (drożdżaki)?


Większość alergenów to białka lub łańcuchy molekułów. W produktach Mannayan+ nie powinny znajdować się już aktywne komórki drożdzowe, które to mogłyby wywołać alergie. Po wzbogaceniu artykułów spożywczych, komórki drożdzowe zostają enzymatycznie rozpuszczone, a molekuły białka rozłożone na aminokwasy. Od tego momentu nie powinny egzystować potencjalne łańcuchy molekułowe drożdzy. Gdyby jednak któryś produkt zawierał drożdze, jest to wyraźnie widoczne w opisie produktu. Produkty Mannayan+ są dzięki temu przeznaczone dla alergików na grzybicę oraz osób dla wrażliwych na Candidę.
Dotychczas nie zaobserwowano negatywnych reakcji alergicznych przeciwko środkom uzupełniającym serii Mannayan+. Jednak nie istnieje żaden produkt, który absolutnie jest bezpieczny przeciw alergiom. Z tego powodu m.in w przypadku produktu Mannayan Gluco+ informujemy o fakcie zawartości składników pozyskanych z istot żyjących w morzu. Od jakiegoś czasu wiele składników naszych produktów zostaje wzbogaconych w matrycy (macierzy) artykułów spożywczych, które to enzymatycznie pozyskiwane są z Lactobacillus bulgaricus. Dzięki temu uzyskujemy wiele wyższą dostępność biologiczną i zdolność przyswajania przez organizm człowieka.
Optymalne i dopuszczalne dla alergików i klientów wrażliwych na Candidę.


Należy produkty serii Mannayan® zażywać do posiłków?

Produkty serii Mannayan+ nie muszą być koniecznie zażywane do posiłków. Dzięki zawartym w sobie składnikom artykułów spożywczych, materiały zawarte w produktach serii Mannayan+ są bardzo dobrze przyswajane a ponadto posiadają w sobie specyficzne czynniki pomocnicze w celu prawidłowego przyswajania. Możliwe jest zatem zażywanie między posiłkami.

Dlaczego proces produkcyjny jest tak ważny?

Bardzo ważnym czynnikiem dla dostępności biologicznej składników jest sposób produkcji tabletki.
Wiele tzw. nieszkodliwych składników, które stosowane są do produkcji tabletek, mogą mieć wpływ na wchłanianie substancji czynnych, wywoływać skutki uboczne lub alergie.
Z tego powodu produkty serii Mannayan+ produkowane są przy użyciu tylko absolutnie niezbędnych materiałów pomocniczych, które to wszystkie są pochodzenia naturalnego. Kolejnym czynnikiem utrzymania wysokiej jakości w trakcie procesu produkcyjnego jest ciśnienie stosowane w procesie tłoczenia tabletek. Zbyt wysokie ciśnienie powoduje wysoką temperaturę i szkodzi substancjom czynnym. Dodatkowo zostaje osłabiony efekt rozpuszczania tabletki w jelitach i obniżona wartość resorpcji. Dlatego uregulowane fazy chłodzenia głowic tłoczacych jak i kontrola wysokości ciśnienia należą u nas do standardów produkcyjnych.
Nieobecność szkodliwych środków pomocniczych – łagodne metody produkcji dla optymalnej jakości substancji czynnych i resorpcji.


Gwarancja produktów serii Mannayan®+

Żadna z kapsułek nie zawiera celulozy, a dzięki temu nadaje się do zażywania przez wegetarianow i wegan. Zresztą większość produktów serii Mannayan+ nadaje się dla wegetarianow, wegan i osob wrażliwych na Candidę i na pewno nie posiada pszenicy, glutenu, skrobi, produktów pochodzenia mlecznego (laktoza), cukru, barwników i aromatów sztucznych, środków konserwujących i aktywnych drożdzy.
Wyjątkami są np. Mannayan Gluco+, który powstaje ze skorupiaków oraz Mannayan Deca-Mineral+, który zawiera aktywne drożdze. Dokładne informacje znajdą Państwo w opisie tych produktów.
Kapsułki są wolne od technik genetycznych i hipoalergenów.
Materiały pomocnicze

W procesie produkcji tabletek i kapsułek używamy nośników powodujących korzystne przyswajanie substancji czynnych przez organizm i ich uwalnianie w jelitach w odpowiednim momencie. Środki antyadhezyjne i zagęszczacze jak i materiały zewnętrzne są nieodzowne w utrzymaniu kształtu tabletek i nie sklejaniu się ich ze sobą.
Przy pomocy niewielkich ilości antydoksydantow i zakwaszaczy mamy gwarancję, że delikatne mikroelementy nie stracą swych właściwosci przed datą upływu wazności. Informacje dotyczące materiałów pomocniczych każdego produktu znajdą Państwo w opisie danego środka. Przy wyborze nieodzownych materiałów pomocniczych zwracamy szczególnie uwagę na fakt, aby nie były one szkodliwe dla zdrowia i nie posiadały własciwości wywołujących alergie.
Używamy wyłącznie substancji pochodzenia naturalnego.

Oto kilka przykładów zastosowania produktów firmy Mannayan:

 

Zastosowanie preparatów marki Mannayan® według doświadczeń zebranych w gabinecie medycyny naturalnej pana Baklayana:

Algas

preparat pomagający wydalać metale ciężkie

Barberry

środek roślinny posiadający właściwości antybakteryjne i antygrzybicze

Bärlauch-Extrakt

wysoka zawartość siarki, wyłapuje metale ciężkie i je wydala

Bio-Reurella

wysokiej jakości alga z wysoką zawartością aminokwasów, neutralizuje metale ciężkie oraz trucizny i wydala je z organizmu

Bitterstern

niespotykanie silnie działający gorzki środek, wyłapuje trucizny rozpuszczalne w tłuszczach i je wydala (PCB, PCP, Formaldehyd, Benzol)

Burbur

środek ze specjalnie wgraną częstotliwością, wspomagający wydalanie trucizn

Cumanda

środek roślinny posiadający właściwości antygrzybicze (przede wszystkim przeciw candidzie)

Curcuvit

Kurkuma, pozytywne działanie na wątrobe, woreczek żółc. Także specyficzna przeciw salmonellom i bakteriom z rodziny Shigella

Cleanvit

środek oczyszczający przeznaczony także dla  wegetarianów i wegan

Juglandis

klasyczna mieszanka z orzecha włoskiego, piołunu i goździków. Główny środek przeciwpasożytniczy wg. Dr. Clark, wyjątkowo skuteczny przeciw przywrom (Fasciolopsis buski)

Koriander

wyciąg z trawy kolendry powodujący wydalanie metali ciężkich z komórek i z centralnego systemu nerwowego.

L-Arginin

stymulacja systemu odpornościowego, poprawiająca wydolność

L-Cystein

aminokwas działający przeciw larwom i jajom pasożytów

L-Glutathion

odtruwanie wątroby, wydalanie metali ciężkich

Mineralsalz

preparat do odkwaszania, takze wewnątrzkomórkowego

MSM

pierwiastek śladowy (mikroelement) przy stanach anemicznych, pomaga w wydalaniu metali ciężkich

Noni

destylat owoców południowych z działaniem uniwersalnym, szczególnie skuteczny przeciw pasożytom we krwi, używany nawet przeciw malarii (patrz: DVD „Pasozyty we krwi“ p. Baklayana)

Ölkomposit Nelke

olejek eteryczny ozonowany, szczególnie skuteczny przeciw grzybicom z dodatkiem orzecha włoskiego, piołunu i goździków skuteczny przeciw pasożytom.

Omegan

wyważony tran zawierający podstawowe kwasy tłuszczowe, wspomagający przy infekcjach wirusowych

Papainkur

klasyczna terapia przeciw pasożytom, szczególnie przy nicieniach (glisda ludzka)

Q10

koenzym skuteczny przy jajach pasożytów i wydalaniu sztucznych barwników

Rascal

środek roślinny przeciw tasiemcom

Silberwasser

główny środek przeciw obciążeniom grzybiczym. Uwaga: nie używać tutaj metalowej łyżeczki!

Samento

specjalny preparat z kociego pazura z właściwosciami antywirusowymi i antyborreliowymi, skuteczny przeciw Chlamydiom

Takuna

środek roślinny posiadający właściwości antywirusowe, skuteczny przeciw chlamydiom