PODZIĘKOWANIE

 

PODZIĘKOWANIE

Chciałbym w tym miejscu podziękować wszystkim tym, dzięki którym osobistemu i fachowemu zaangażowaniu udało sie stworzyć wszystkie materiały informacyjne umożliwiające opis przeprowadzenia diagnozy i terapii tą fascynującą metodą.

 

Moje szczególne podziękowania kieruję na ręce Pana Alana F. Baklayana, utytułowanego lekarza medycyny naturalnej z Monachium, który to poprzez swoje wartościowe doświadczenia i niestrudzone wysiłki stworzył m. in. urządzenie do biorezonansu najnowszej generacji:  TRIKOMBIN® . W połączeniu z również przez niego opracowanym systemem DTS® (Differential Test Systematik) i także jego wysokiej jakości produktami Mannayan®, mamy do dyspozycji bardzo dobrze funkcjonujący  system terapiowania.

Zapraszam serdecznie w tym miejscu wszystkich terapeutów posługujących sie urządzeniem TRIKOMBIN® do utworzenia forum TRIKOMBIN® jako żywej platformy, na której będzie można  wymienić pytania, sugestie, zaproponować nowe pomysły na temat pracy z urządzeniem TRIKOMBIN®, a przez to powiększać swój zasób wiedzy na w/w temat

MR Dr. Michael Hohl

Nazwy Baklayan®, DTS® (Differential Test Systematik), Trikombin®, Mannayan® und Pitch® są zastrzeżonymi nazwami Pana  Alana Baklayana!