PODZIĘKOWANIE

Kontakt: p.kolinski@mannayan.com wzgl. tel. 575642757

PODZIĘKOWANIE

Chcielibyśmy w tym miejscu podziękować wszystkim tym, dzięki którym osobistemu i fachowemu zaangażowaniu udało sie stworzyć wszystkie materiały informacyjne umożliwiające opis przeprowadzenia diagnozy i terapii tą fascynującą metodą.

Nasze szczególne podziękowania kierujemy na ręce Pana Alana F. Baklayana, utytułowanego lekarza medycyny naturalnej z Monachium, który to poprzez swoje wartościowe doświadczenia i niestrudzone wysiłki stworzył m. in. urządzenie do biorezonansu najnowszej generacji: TRIKOMBIN® .

W połączeniu z również przez niego opracowanym systemem DTS® (Differential Test Systematik) i także jego wysokiej jakości produktami Mannayan®, mamy do dyspozycji bardzo dobrze funkcjonujący system terapiowania.

Zapraszamy serdecznie w tym miejscu wszystkich terapeutów posługujących sie urządzeniem TRIKOMBIN® do utworzenia forum TRIKOMBIN® jako żywej platformy, na której będzie można wymienić pytania, sugestie, zaproponować nowe pomysły na temat pracy z urządzeniem TRIKOMBIN®, a przez to powiększać swój zasób wiedzy na w/w temat

Nazwy Baklayan®, DTS® (Differential Test Systematik), Trikombin®, Mannayan® und Pitch® są zastrzeżonymi nazwami Pana Alana Baklayana!