Więcej o urządzeniu Trikombin®

W związku z licznymi zapytaniami, zdecydowaliśmy przeprowadzać systematycznie prezentację pracy urządzeniem Trikombin oraz zestawami testowymi linii DTS.Miejsce prezentacji to Poznań lub okolice, warunek: minimum 3 osoby zainteresowane.Chętnych prosimy o kontakt: tel. 575642757 lub p.kolinski@mannayan.com

2.02.2024

 

Szanowni Państwo, drodzy terapeuci.

W związku z pojawiającymi się pytaniami dot. przeprowadzania szkoleń na temat zastosowania harmonicznego częstotliwości na kompatybilnym urządzeniu Trikombin pragniemy oznajmić, że tylko osoby z ramienia Akademii Zastosowania Harmonicznych Częstotliwości (Akademie der harmonikalischen Frequenzanwendung e. V.) są autoryzowanymi w tym celu.

Wszystkie inne osoby, instytucje, akademie, gabinety itp. są nieautoryzowane i niedopuszczone przez w/w Akademię do prowadzenia jakichkolwiek szkoleń z użyciem urządzenia Trikombin!

Z wyrazami szacunku.

 

Urządzenie Trikombin® ma tak wiele zalet i nowości w porównaniu do dotychczasowych urządzen m.in. do terapii biorezonansowej, że niespełna jest w jednym miejscu opisać wszystko. Będziemy starać się w tym miejscu te różnice przedstawiać etapami. Jeśli będą się powtarzać jakieś fakty, nie jest to zamierzone. Prosimy je omijać  i czytać dalej.

Oto następny materiał bazujący na wiedzy otrzymanej od Pana Alana Baklayana i na naszych własnych doświadczeniach:

TRIKOMBIN®  to urządzenie częstotliwościowe, stojące do naszej dyspozycji, które posiada niebywały dotąd zakres częstotliwości od 0,000001 Hertz (Hz) do 36 Megahertz (MHz). Pan Alan E. Baklayan, doświadczony terapeuta  biorezonansowy (wcześniej) i lekarz medycyny naturalnej z wieloletnią praktyką odkrył fakt, że meridiany i czakry znajdują sie w stosunku matematycznym do siebie, możliwym do obliczenia. Bazując na tychże obliczeniach, zdefiniowanych zostalo 45 zakresów frekwencyjnych tzw. płaszczyzn, których to określone tematyki można było przyporządkowac do siebie.

Każdorazowo 7 płaszczyzn odpowiada 7 głównym czakrom w różnorodnych zakresach frekwencji, tzw. piętrach. Porównując je z domem można sobie wyobrazić: Dom składa się z 7 pięter. Na każdym piętrze znajdują się 7 pokoje. Każdy z pokoi jest przyporządkowany jednej z glównych czakr. Pokoje leżące bezpośrednio nad sobą odpowiadają tej samej czakrze, ale na różnym poziomie (właśnie na piętrach). Począwszy od 1. piętra płaszczyzny rozkładają się od 01 do 42 na 6 piętrach. Na 7. piętrze znajdują się kolejne 3 płaszczyzny (płaszczyzny 43 do 45). W tej chwili istnieje 7 pięter. Każde piętro od 1-6 zawiera 7 czakr, spośród to których każda czakra odpowiada jednej płaszczyznie. Piętro 7 zawiera pierwsze 3 czakry (czakre korzenia, sakralną i splotu słonecznego). Każda czakra odpowiada jednej płaszczyznie. Każda płaszczyzna zawiera dodatkowo zakres frekwencyjny wszystkich 12 meridianów w kolejności zegara ciała.

Piętra: Każdemu z pięter przypisane jest również inne znaczenie:

1. piętro = płaszczyzna 1100 – 1700 metale ciężkie, zanieczyszczenia środowiskowe -(= 7 czakr)

2. piętro = płaszczyzna 2100 – 2700 metale ciężkie, zanieczyszczenia środowiskowe -(= 7 czakr)

3. piętro = płaszczyzna 3100 – 3700 odtruwanie wewnątrzkomórkowe  problemy mięśniowe, tkanka chrzęstna ruch kości, ruch organów tkanka łączna (= 7 czakr)

4. piętro = płaszczyzna 4100 – 4700 struktura ogólnie (mózg), organy komunikacja neurovegetatywna, kontrola ciała, działanie głębokorelaksowe (= 7 czakr)

5. piętro = płaszczyzna 5100 – 5700 struktura płynów w organizmie (= 7 czakr) drogi soków (płynów) w organizmie

6. piętro = płaszczyzna 6100 – 6700 komunikacja wewnątrzkomórkowa (= 7 czakr)

7. piętro = płaszczyzna 7100 – 7300 wewnątrzkomórkowa przemiana materii  wirusy, borelie, rak, zatrucia wewnątrzkomórkowe, drobnoustroje wewnątrzkomórkowe (= 3 czakry)

Najnowsze urządzenie innej marki dysponuje zakresem od 1 Hz do 250 KHz i kosztuje dużo drożej... Prosimy sprawdzić! Używając Trikombin® docieramy w obszary w człowieku, w które poprzednie urządzenia nie dojdą, bo po prostu brakuje im zakresów częstotliwości (są bardzo dobre w swoich zakresach).

Nasze urządzenie pracuje na bazie czystych częstotliwości. W żadnym momencie nie płynie prąd i nie występuje pole magnetyczne (nie ma maty modulacyjnej). Dzięki temu nie jest dla nas problemem (jak wcześniej) np. klient/pacjent z rozrusznikiem serca, elektronicznymi implantami czy kobieta w ciąży. Trikombin® posiada (częściowo dostępnych w wyposażeniu dodatkowym) wiele programów aplikacyjnych m. in. z częstotliwościami Dr Clark i Dr Rife, ale terapiowanie objawów u klienta/pacjenta nie jest naszym priorytetem. Interesują nas przyczyny dolegliwości, a te leżą często całkiem gdzie indziej niż występują objawy.

Przy diagnozowaniu zaczynamy od terapii podstawowych, wyrównujących poziom energetyczny w organizmie. Zarówno w zakresie LOW (yang) jak i HIGH (yin).  Po nich sprawdzamy stan meridianów i jesli jest taka potrzeba, wyrównujemy ich poziom energetyczny. Po solidnym przeprowadzeniu takich terapii, kwota klientów/pacjentów, którym pomogliśmy waha się w granicach ok. 65%. Kolejne 30 % leczymy z pomocą zestawów ampułek DTS opracowanych także przez pana Baklayana. Oprócz ampułek wirusowych, wszystkie ampułki są utworzone na bazie oryginalnych organicznych informacji (nie jak wcześniejsze zestawy jako nozody). To wszystko pozwala nam dużo prostszą metodą pomóc ok 95% klientom/pacjentom.

Aby dojść do pewnej obsługi sprzętu potrzebne są praktycznie szkolenia (webinaria): 1. podstawowe (tzw. Workshop) , 2. tematycznei 3. zaawansowane.

Cała filozofia początkowej obsługi Trikombinu® streszczona jest w zawartości szkolenia podstawowego przeprowadzanego przez nas cyklicznie w Polsce.

W skład obecnego zestawu wchodzi samo urządzenie Trikombin®, 1x urządzenie TRIKOMBIN, 1x kabel uziemiający TRIKOMBIN, 1x kabel uziemiający antenę fraktalną z techniką Tesli, 1x ładowarka sieciowa z kablem, 2x bezpiecznik, 1x kabel BNC, 1x tester uziemienia w gniazdkach sieciowych, 1x kabel (2 m) z wtyczką bananową do elektrod (czerwony), 1x kabel (2 m) z wtyczką bananową do elektrod (zielony), 1x kabel (2 m) z wtyczką bananową do elektrod (niebieski), 3x elektroda rurkowa, 3x wkładka szklana do kubków wejściowych, 1x elektroda do testowania ampułek z kablem, 1x zestaw "Antena fraktalna z techniką Tesli", licencja: "Rozszerzenie pięter", licencja: "Terminator", licencja: "Special Wave Function", licencja: "Pulse / Wobble", 1x pulsometr (składający się z sensora USB oraz sensora na palec i klipsa na ucho), licencja: "Akordy", licencja: "TRIKOMBIN- Library" (biblioteka), licencja:" Chipcard Function ", 3x karty czipowe Master Chipcard Universal, 1x czytnik USB: Chipcard Reader.

Wszelkie nowości dotyczące oprogramowania (up-dates) są bezpłatne, regularne serwisowanie nie jest konieczne (urządzenie jest zaliczone do tzw. urządzeń "wellness" lub inaczej mówiąc paramedycznych), 3 lata gwarancji.

Istnieją dodatkowe moduły jak np. biblioteka TCM (akupunktura bez nakłuwań), które kosztują osobno. 

www.trikombin.pl;

Tel.  575642757  & +491758960014 (PL); E-Mail: p.kolinski@mannayan.com  &  trikombin@web.de (PL)