AKADEMIA Zastosowania Harmonicznych Częstotliwości

NAJNOWSZE INFORMACJE W ZAKŁADCE:

WIADOMOŚCI BIEŻĄCE.

Szanowni Państwo, drodzy terapeuci.

W związku z pojawiającymi się pytaniami dot. przeprowadzania szkoleń na temat zastosowania harmonicznego częstotliwości na kompatybilnym urządzeniu Trikombin pragniemy oznajmić, że tylko osoby z ramienia Akademii Zastosowania Harmonicznych Częstotliwości (Akademie der harmonikalischen Frequenzanwendung e. V.) są autoryzowanymi w tym celu.

Wszystkie inne osoby, instytucje, akademie, gabinety itp. są nieautoryzowane i niedopuszczone przez w/w Akademię do prowadzenia jakichkolwiek szkoleń z użyciem urządzenia Trikombin!

Z wyrazami szacunku.

 

Akademia Zastosowań Harmonicznych Częstotliwości (Akademie der Harmonikalischen Frequenzanwendung e.V.)

jest stowarzyszeniem zajmującym się m.in. kształceniem w temacie używania metody harmonicznego zastosowania częstotliwości i nie ma nic wspólnego ze sprzedażą, reklamą czy rozprowadzaniem kompatybilnych urządzeń!

W przypadku chęci nabycia takiego urządzenia należy zwrócić sie bezpośrednio do producenta.

 

Szanowni Państwo,

drodzy terapeuci,

mamy nadzieję, że wszystkim dopisuje zdrowie i nikogo zdrowotnie nie dotknęła obecna sytuacja.

WAŻNE WEBINARIUM W ZWIĄZKU Z AKTUALNĄ SYTUACJĄ

Protokół do tematyki wirusowej autorstwa pana Alana E. Baklayana“

Z uwagi na aktualną sytuację, w trakcie tego ważnego webinarium

internetowego, które odbędzie się 9 kwietnia 2020 r., pan Alan E. Baklayan zaprezentuje najnowszy protokół do tematyki wirusowej z obecną wiedzą zarówno na temat sposobów działania specyficznego jak i niespecyficznego układu odpornościowego. Ponadto zostanie przedstawiony profilaktyczny protokół zastosowania, który powinien być obecnie przeprowadzony w przypadku każdego pacjenta/klienta.

Początkowo te najnowsze wyniki badań pana Baklayana miały zostać opublikowane dopiero przy okazji corocznego „10. Kongresu praktycznego 2020 ”(23-25 ​​października 2020 r.) organizowanego z ramienia Akademii Zastosowań Harmonicznych Częstotliwości (Akademie der Harmonikalischen Frequenzanwendung).

Ze względu na obecną sytuację te ekscytujące wyniki zostaną opublikowane wcześniej, w trakcie tego webinarium.

Nie przegapcie Państwo tego jednorazowego spotkania!

Data: 

czwartek, 09.04.2020, godz. 17:00: webinarium w języku angielskim

czwartek, 09.04.2020, godz. 18:00: webinarium w języku niemieckim

Koszty: 

Dla należących do Akademii: bezpłatnie, dla pozostałych: 45,00 €

Oto linki do stron rejestracyjnych:

Język angielski:

http://harmonikalischefrequenzen.de/events/webinar-virus-protocol-by-naturopath-alan-e-baklayan

Język niemiecki:

http://harmonikalischefrequenzen.de/events/webinar-virenprotokoll-von-hp-alan-e-baklayan

3.04.2020
 

Niestety ze względu na zbyt niską liczbę chętnych zmuszeni jesteśmy odwołać Workshop/Webinar:

„Rak – wyniki doświadczeń/badań oraz wypróbowane koncepty terapii w przypadku procesów zwyrodnieniowych“ = „Cancer – Research results and reliable therapy concepts for degenerative processes“ w języku angielskim planowany na 23 – 24.03.2019.

13.03.2019
 

Wszystkich zainteresowanych serią Zapperów Diamond Shield zapraszamy na kolejny bezpłatny Webinar w języku niemieckim w dniu 8.04.2019 o godz. 17:00

Oto link do rejestracji:

https://akademie.clickmeeting.com/372525429/register

13.03.2019

 

Szanowni Państwo.

Przypominamy wszystkim chętnym wzięcia udziału w angielskiej wersji webinaru „Zastosowanie harmonicznego systemu częstotliwości“ = „Application oft he Harmonical Frequenzy System“ prowadzącym przez p. Baklayana o konieczności wcześniejszej rejestracji poprzez poniższy link:


https://akademie.clickmeeting.com/application-of-harmonical-frequency-systematics/register?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=Newsletter+f%C3%BCr+TRIKOMBIN+Owner+12%7C+18&fbclid=IwAR0bfAMfY-hGhlhkoGjCwcdoUldf_etAu6gIRuSd23fzVYmYUesQFXbdQMA

W przypadku wszelkich pytań, stoimy do Państwa dyspozycji.

23.02.2019
 

Gotowe są linki do niektórych webinarów zarówno w języku niemieckim jak i angielskim.

Istnieje możliwość rejestracji od zaraz.

Oto one:

Workshop/Webinar "Cancer – Research results and reliable therapy concepts for degenerative processes:

https://akademie.clickmeeting.com/233532617/register

Workshop/Webinar Cancer – Research results and reliable therapy concepts for degenerative processes2:

https://akademie.clickmeeting.com/workshop-webinar-cancer-research-results-and-reliable-therapy-concepts-for-degenerative-processes2

Metabolische Regulation der Mitochondrien:

https://akademie.clickmeeting.com/583332556/register

Metabolic Regulation of Mitochondria:

https://akademie.clickmeeting.com/658358843/register

Krebs – Forschungsergebnisse und bewährte Therapiekonzepte bei degenerativen Prozessen:

https://akademie.clickmeeting.com/277498561/register

Krebs – Forschungsergebnisse und bewährte Therapiekonzepte bei degenerativen Prozessen Teil 2:

https://akademie.clickmeeting.com/krebs-forschungsergebnisse-und-bewahrte-therapiekonzepte-bei-degenerativen-prozessen-teil-2

W przypadku pytań, stoimy do dyspozycji.

4.03.2019

WAŻNE TERMINY W 2019 ROKU:

02 – 03. 03.2019: Webinar „Zastosowanie harmonicznego systemu częstotliwości“ = „Application oft he Harmonical Frequenzy System“ w języku angielskim.
Prowadzący: Alan E. Baklayan
Opłata: 295,00 € (dla należących do Akademii Zastosowania Harmonicznych Częstotliwości: 250,00 € = 45,00 € rabatu)

W dniach 2 i 3 marca w godzinach od 10:00 do 15:00 Akademia Zastosowania Harmonicznych Częstotliwości organizuje kolejny webinar.
W oba te dni twórca tej fantastycznej systematyki – Alan E. Baklayan przeprowadzi webinar w formie workshopu (warsztatów). Uczestnicy webinaru towarzyszą panu Baklayanowi na każdym kroku nie wychodząc z domu względnie gabinetu. „Learning by doing“ we własnych czterech ścianach! Tematami są m.in.: Praktyczne testowanie i użycie pięter, płaszczyzn i meridianów, zastosowanie ampułek z zestawów „Filtr-organ człowiek“ oraz „Anatomia – układ nerwowy i zmysły“ w połączeniu właśnie z piętrami i płaszczyznami, ustalenie planu terapii, używanie biblioteki „Trikombin“ wg. indykacji.

23 – 24.03.2019: Workshop/Webinar: „Rak – wyniki doświadczeń/badań oraz wypróbowane koncepty terapii w przypadku procesów zwyrodnieniowych“ = „Cancer – Research results and reliable therapy concepts for degenerative processes“ w języku angielskim.
Prowadzący: Alan E. Baklayan
Opłata: 415,00 € (dla należących do Akademii Zastosowania Harmonicznych Częstotliwości: jak zwykle rabat w wysokości 45,00 €) dla uczestników szkolenia na żywo w Monachium dodatkowy rabat w wysokości 50,00 € (12%).
Więcej na ten temat wkrótce.

30 – 31.03.2019: Workshop: Szkolenie podstawowe zastosowania systemu zastosowania harmonicznych częstotliwości na kompatybilnym urządzeniu. Poznań w języku polskim.
Prowadzący: P. Koliński
Celem tego szkolenia będzie zdobycie umiejętności m.in.:
regulacji podstawowej w zakresach Ying & Yang, terapia meridianów, umiejętność zastosowania akupunktury bezigłowej TCM i biblioteki Trikombin (550 gotowych aplikacji) oraz podstawowe testy i terapia z użyciem zestawów ampułek DTS.
Opłata: 900,00 PLN (dla należących do Akademii Zastosowania Harmonicznych Częstotliwości: jak zwykle rabat w wysokości równowartosci 45,00 €).

12.04.2019, od godz. 17:00 do 21:00: Webinar „Regulacja metaboliczna mitochondriów“ = „Metabolische Regulation der Mitochondrien“ w języku niemieckim.
Prowadzący: Alan E. Baklayan
Tematami będą m.in.: Nauka metody testowania specyficznych wartości mitochondriów, diagnoza różnicowa blokad metabolicznych oraz ich terapia.
Opłata: 165,00 € (dla należących do Akademii Zastosowania Harmonicznych Częstotliwości: jak zwykle rabat w wysokości 45,00 €).

17 – 19.05.2019: IX Kongres terapii regulacyjnej i częstotliwościowej 2019.
Różni wykładowcy.

Ten weekend powinniście Państwo już teraz sobie koniecznie zarezerwować! Podobnie jak w ub. roku, kongres odbędzie się w budynku „Adolf-Kolpinghaus“ w centrum Monachium. Obok zaprezentowania Akademii Zastosowania Harmonicznych Częstotliwości, oczekuje na Państwa wielu mówców, takich jak: Alan E. Baklayan, Jürgen Vollmer, Axel Forstner, pani dr. Sümer Zeynep Karabey, Knut Hennig, Johannes Kotschy, Hendri Haaijer oraz wiele ciekawych tematów jak: „wyrównanie spadków wskazówki – EAV“, „Terapia z użyciem funkcji Akordy“, „Terapia bóli stawów“, Podstawy harmonii“, „Zastosowanie harmonicznego systemu częstotliwości w połączeniu z homopatią“. Oprócz tego kilka nowości i niespodzianek.
Opłata: 165,00 € (dla należących do Akademii Zastosowania Harmonicznych Częstotliwości: jak zwykle rabat w wysokosci 45,00 €). Cena zawiera: udział w kompletnym kongresie – 3 dni, skrypty wykładów (jeśli takowe będą), napoje, przekąski.

15 – 16.06.2019: Workshop „Elektroakupunktura wg. Dr. Voll-a (EAV) – Analiza i zastosowanie w połaczeniu z harmonicznym systemem częstotliwości“ = „Elektropunktur nach Dr. Voll (EAV) – Analyse und Anwendung in Verbindung mit der Harmonikalischen Frequenzanwendung“
Prowadzący: Knut Henning

Pragniecie Państwo lepszej dokumentacji i możliwości porównawczych Państwa wyników testów poprzez liczby?
Życzycie sobie bardziej zrozumiałych wyników, które moglibyście pokazac klientowi/pacjentowi?
Pragniecie Państwo tego aby dla klienta/pacjenta metoda testowania byla łatwiejsza w zrozumieniu?
Metoda elektroakupunktury (EAV) dostarcza nam wartościowe wskazówki nakazujące nam w jakim kierunku idziemy w celu utworzenia zależności przyczynowych i utworzenia indywidualnego konceptu terapii. Dzięki temu szkoleniu otrzymacie Państwo podstawowy koncept w kierunku szybkiego zastosowania w praktyce.
Poznaja Państwo pomysły i zakresy zastosowania w połączeniu z terapią przy pomocy mikroprądów. Naszym celem jest możnosc zastosowania w krótkim czasie tego co się nauczyliśmy.

Zawartość szkolenia:
historia powstania
fizyczne zasady pomiaru
Pomiar
pomysły i obszary zastosowania
przygotowanie pomiaru
pomiar osób testowanych (przewodność)
prezentacja obiegu meridianów i naczyń
ocena wyników pomiarów
punkty wałów paznokciowych

01.07.2019 od godz 17:00 do 21:00: Webinar „Regulacja metaboliczna mitochondriów“ = „Metabolic Regulation of Mitochondria“ w języku angielskim.
Prowadzący: Alan E. Baklayan
Tematami będą m.in.: Nauka metody testowania specyficznych wartości mitochondriów, diagnoza różnicowa blokad metabolicznych oraz ich terapia.
Opłata: 165,00 € (dla należących do Akademii Zastosowania Harmonicznych Częstotliwości: jak zwykle rabat w wysokości 45,00 €).

09 – 14.07.2019 Warsztaty (workshopy) letnie
Prowadzący: Alan E. Baklayan
Tematami, które w tym roku będą przedmiotami obu warsztatów to: wirusy, grzybice, alergie oraz nietolerancje pokarmowe w systematyce trudnych w terapii klientów/pacjentów.
Pierwszy raz od tego roku warsztaty nie odbeda się w Marktschellenbergu, tylko w Monachium. Dokładne informacje wkrótce.
Opłata:
09 – 11.07.2019: 365,00 €;
12 – 14.07.2019: 365,00 €
(dla należących do Akademii Zastosowania Harmonicznych Częstotliwości: jak zwykle rabat w wysokości 45,00 €).
09 – 11.07.2019: pierwsza część warsztatów letnich:
Testowanie 5 elementów oraz wewnętrznego środowiska w systematyce trudnych w terapii klientów/pacjentów.
Prowadzący: Alan E. Baklayan
12 – 14.07.2019: druga część warsztatów letnich:
Wirusy, grzybice, alergie oraz nietolerancje pokarmowe w systematyce trudnych w terapii klientów/pacjentów.
Prowadzący: Alan E. Baklayan

14 – 15.09.2019: Workshop „Elektroakupunktura wg. Dr. Voll-a (EAV) – Analiza i zastosowanie w połaczeniu z harmonicznym systemem częstotliwości“ = „Elektropunktur nach Dr. Voll (EAV) – Analyse und Anwendung in Verbindung mit der Harmonikalischen Frequenzanwendung“
Prowadzący: Knut Henning

Pragniecie Państwo lepszej dokumentacji i możliwości porównawczych Państwa wyników testów poprzez liczby?
Życzycie sobie bardziej zrozumiałych wyników, które moglibyście pokazac klientowi/pacjentowi?
Pragniecie Państwo tego aby dla klienta/pacjenta metoda testowania byla łatwiejsza w zrozumieniu?
Metoda elektroakupunktury (EAV) dostarcza nam wartościowe wskazówki nakazujące nam w jakim kierunku idziemy w celu utworzenia zależności przyczynowych i utworzenia indywidualnego konceptu terapii. Dzięki temu szkoleniu otrzymacie Państwo podstawowy koncept w kierunku szybkiego zastosowania w praktyce.
Poznaja Państwo pomysły i zakresy zastosowania w połączeniu z terapią przy pomocy mikroprądów. Naszym celem jest możnosc zastosowania w krótkim czasie tego co się nauczyliśmy.

Zawartość szkolenia:
historia powstania
fizyczne zasady pomiaru
Pomiar
pomysły i obszary zastosowania
przygotowanie pomiaru
pomiar osób testowanych (przewodność)
prezentacja obiegu meridianów i naczyń
ocena wyników pomiarów
punkty wałów paznokciowych

23 – 24.11.2019: Workshop/Webinar: „Rak – wyniki doświadczeń/badań oraz wypróbowane koncepty terapii w przypadku procesów zwyrodnieniowych“ = „Forschungsergebnisse und bewährte Therapiekonzepte bei degenerativen Prozessen“ w języku niemieckim.
Prowadzący: Alan E. Baklayan
Opłata: 415,00 € (dla należących do Akademii Zastosowania Harmonicznych Częstotliwości: jak zwykle rabat w wysokości 45,00 €) dla uczestników szkolenia na żywo w Monachium dodatkowy rabat w wysokości 50,00 € (12%).
Więcej na ten temat wkrótce.

Każdy uczestnik otrzymuje certyfikat wystawiany przez Akademię Zastosowania Harmonicznych Częstotliwości.

Webinary odbywają się online poprzez połączenie internetowe, szkolenia/seminary odbywają się na zasadzie obecności osobistej w Monachium lub Poznaniu.
Można brać udział z tłumaczem.

Na wszelkie propozycje ulepszenia tłumaczeń lub wskazówki lepszej formy przetłumaczenia pojedyńczych zwrotów jesteśmy otwarci.

W przypadku jakichkolwiek pytań, stoimy do Państwa dyspozycji.

G & P Koliński