DZIAŁANIE TRIKOMBIN-u

NAJNOWSZE INFORMACJE W ZAKŁADCE:

WIADOMOŚCI BIEŻĄCE.

Kontakt: p.kolinski@mannayan.com wzgl. tel. 575642757 (pon. - pt. 9-17)

Szanowni Państwo, drodzy terapeuci.

W związku z pojawiającymi się pytaniami dot. przeprowadzania szkoleń na temat zastosowania harmonicznego częstotliwości na kompatybilnym urządzeniu Trikombin pragniemy oznajmić, że tylko osoby z ramienia Akademii Zastosowania Harmonicznych Częstotliwości (Akademie der harmonikalischen Frequenzanwendung e. V.) są autoryzowanymi w tym celu.

Wszystkie inne osoby, instytucje, akademie, gabinety itp. są nieautoryzowane i niedopuszczone przez w/w Akademię do prowadzenia jakichkolwiek szkoleń z użyciem urządzenia Trikombin!

Z wyrazami szacunku.

Szanowni Państwo terapeuci,

pragniemy Państwu przedstawić najbardziej efektywne w tej chwili na rynku urządzenie do diagnozowania i przeprowadzania terapii metodą zastosowania harmonicznych częstotliwości (następcy klasycznego biorezonansu).
Trikombin® powstał po 15 latach prób i doświadczeń w zakresie biorezonansu. Urządzenie wyposażone jest w największy znany do tej pory zakres częstotliwości : 0,0000001 Hz – 36 MHz. Dzięki temu terapeuta dysponuje najszerszym możliwym do tej pory polem działania.
Skuteczność terapii przeprowadzanych przy użyciu Trikombin ®-u jest od 5 do 21 razy wyższa w stosunku do dotychczas używanych urządzeń.
Jest to pierwsze urządzenie na rynku, pracujące z wykorzystaniem występujących w rzeczywistości u człowieka częstotliwości, dzięki czemu terapia daje często natychmiastową ulgę, nawet przy ostrych schorzeniach.
Częstotliwości  przenoszone są na pacjenta/klienta poprzez trzy elektrody, które są łatwe w użyciu i pielęgnacji.
Za pomocą urządzenia Trikombin® można korygować częstotliwości  u pacjenta/klienta, likwidować ewentualne zakłócenia meridianów, a nawet aplikować pacjentowi/klientowi terapie metodą bezbolesnej i bezinwazyjnej akupunktury TCM. ktora działa efektywniej aniżeli tradycyjna akupunktura igłowa (metoda rotacyjna z dokładnie ustawionym czasem aplikacji na danym punkcie).
Oczywiście istnieje również nadal możliwość diagnozowania i przeprowadzania terapii z użyciem zestawów ampułek, które na nowo wynalazł i opracował pan Alan Baklayan, a które w zdecydowanej większości nie są nozodami (jak wcześniej), lecz bazują na informacjach prawdziwych/oryginalnych.
Metoda działania Trikombin®-u oparta jest na pracy trzech odseparowanych od siebie generatorów częstotliwościowych.

Co ważne, w trakcie działania urządzenia ani przez sprzęt ani przez pacjenta/klienta nie przepływa prąd sieciowy, ponieważ aparat nie jest podłączony w trakcie terapii do ładowania sieciowego. Nie występuje także pole magnetyczne jako nośnik aplikowanych drgań.
Po okresie ponad 5 lat od wprowadzenia Trikombin®-u na rynek, potwierdzamy skuteczność terapii w przypadku około 90-95 % pacjentów/klientów. Terapie można stosować u ludzi w każdym wieku – od noworodka do staruszka. Z reguły nie stwierdzono skutków ubocznych, natomiast u większości pacjentów odczuwalna jest poprawa już po pierwszej sesji terapeutycznej. Również ewentualne blokady energetyczne organizmu nie stanowią już tak jak wcześniej przeszkody w zastosowaniu terapii. Posiadamy metody ich zbadania i poddania terapii.
W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi szuka alternatywnych/uzupełniających metod leczenia, szczególnie w przypadkach kiedy medycyna akademicka nie jest w stanie pomóc.
Możliwości Trikombin®-u są o wiele większe niż można by było sądzić.
Metoda ta jest poparta badaniami naukowymi. Zwalczamy nią przyczyny, a nie skutki dolegliwości.
Chętnie zaprezentujemy Państwu osobiście to nie wymagające serwisowania (!) urządzenie. Obsługę tego urządzenia jest łatwo sobie przyswoić, a my z ramienia Akademii Zastosowań Harmonicznych Częstotliwości ponadto organizujemy szkolenia, w czasie których chętnie przekazujemy Państwu naszą wiedzę i doświadczenia w pracy z Trikombin®-em.

W przypadku zainteresowania naszym urządzeniem, prosimy o kontakt. Nasi przedstawiciele mówiący w języku polskim to Grażyna & Piotr Koliński, tel. 575642757 lub +49 1781695261, Email: p.kolinski@mannayan.com lub trikombin@web.de

Mamy nadzieję, że udało nam się obudzić Państwa ciekawość i chęć poznania całego spektrum możliwości jakie daje stosowanie Trikombin®.
Do usłyszenia niebawiem.
Z poważaniem
Grażyna & Piotr Koliński

WSPOMAGANIE DĄŻENIA CAŁEJ LUDZKOŚCI DO WSPÓLNEJ HARMONII

Ten szczytny cel można po raz pierwszy urzeczywistnić dosłownie. Opisana tutaj całkiem nowa metoda jest zalecana także w przypadku gdy klient jest u kresu sił. Po terapii czuje się jakby wszystko co go obciążało, zostało z niego “wyssane” i natychmiast ma wrażenie jakby “kamień mu spadł z serca”. Teraz możliwym jest fakt, aby trzy pasujące do siebie (podobne) obciążenia poddawać terapii na raz, co wiąże się z dużym zaoszczędzeniem czasu terapii. Proszę sobie wyobrazić, że istnieje możliwość terapiować trzy grupy substancji lub ampułek na raz.

TRIKOMBIN oznacza: TRZY URZĄDZENIA W JEDNYM

1. Metoda wyładowania Matrix wg. Alana Baklayana

2. Klasyczna metoda biorezonansu poprzez odwracanie kanału (Ai)

3. Każdy kanał posiada osobne wyjście do Zappera, tzn. potrójną częstotliwość, generator do aplikacji wg. dr. Rife, dr. Clark i do innych częstotliwości.

Ponad 500 zaprogramowanych aplikacji (terapii) w wersji podstawowej. W wielu przypadkach w trakcie trwania terapii mamy do czynienia z natychmiastowym odczuciem błogiego i relaksującego uczucia. Brak blokad, niezbyt silne, a zarazem o wiele głębsze działanie. Wszystko zostaje rozładowane.

Trikombin jest bardzo wydajnym generatorem sygnałów posiadającym trzy niezależne i odizolowane od siebie wyjścia. Jest wyposażony w akumulatory, które pozwalają na niezależne działanie około 8 godzin. Urządzenie może być zastosowane w celu wzmocnienia subjektywnego dobrego samopoczucia pacjenta/klienta.

TRIKOMBIN: Harmoniczne zastosowanie częstotliwości

Po 15 latach badań w dziedzinie działania częstotliwości w 2010 roku pan Alan Baklayan odkrył fakt, że system energetyczny człowieka i jego funkcje odpowiadają dokładnie tym przekazanych w tezach harmonijnych przez zwolenników Pitagorasa.

Dokładnie matematycznie i piękne harmonicznie.

To dotyczy także jego struktur emocjonalnych, psychosomatycznych i mentalnych.

Koniec z nieporządkiem w nieczytelnym zbiorze częstotliwości, który nam powstał poprzez dodawanie do siebie różnych metod biorezonansu wg XY, tysiące częstotliwości wg. dr. Rife, setek frekwencji wg. dr. Clark, o innych nie wspominając. Nareszcie są Państwo w posiadaniu klucza (metody) służącego do tego,aby dokładnie dowiedzieć się o co w tym wszystkim chodzi i co jest z czym powiązane... Dzięki długoletniemu doświadczeniu w swoim gabinecie, pan Alan Baklayan odkrył fakt, że granice metod rezonansu leżą w tym, że pacjentowi/klientowi zostają zaaplikowane (wgrane) ładunki w celu zneutralizowania jego obciążeń. Jest to proces, który wymaga od pacjenta/klienta włożenia własnej energii, której często (szczególnie przewlekle chorzy pacjenci/klienci) nie posiadają. W roku 2011 pan Baklayan odkrył rewolucyjną metodę, która umożliwia pacjentowi/klientowi wyładować z siebie wszystkie jego dysharmonijne drgania. W tym samym czasie zostają zharmonizowane jego własne drgania.

TEN PROCES NAZYWAMY WYŁADOWANIEM MATRIX.

Krótki opis urządzenia TRIKOMBIN:

Zakres częstotliwości: 0,0000001 Hz – 36 MHz !!! Siedem pięter z siedmioma płaszczyznami (z wyjątkiem siódmego piętra - tutaj mamy 3 płaszczyzny), które to zarazem odpowiadają oktawom muzycznym jak również i siedmiu głównym czakrom.

Na każdej oktawie znajdujemy 12 tzw. półtonów, a w chińskiej medycynie mamy 12 meridianów. To chyba nie przypadek!

Poprzez ten fakt w każdej płaszczyznie odnajdujemy wszystkie 12 meridianów i działanie, które prowadzi w wielu przypadkach do zrównoważenia samych meridianów i co za tym idzie do harmonizacji całego ciała. Takie uczucie jest z reguły odczuwalne u pacjenta/klienta już po pierwszej terapii.

Każda płaszczyzna oktawa-czakra ma zarazem swoje pewne przyporządkowanie a co się z tym wiąże – powiązane znaczenie. Ta informacja otwiera wielu pacjentom/klientom oczy na to co się dzieje i bardzo ułatwia praktykowanie terapii urządzeniem Trikombin oraz pomaga wzmacniać pacjentowi/klientowi własne właściwości zdrowotne (witalne).

 

Piętro

Czakra korzenia

Czakra

sakralna

Czakra

splot słoneczny

Czakra

sercowa

Czakra

gardła

Czakra

czołowa

Czakra

korony

7.

płaszczyzna

7100

płaszczyzna

7200

płaszczyzna

7300

6.

płaszczyzna

6100

płaszczyzna

6200

płaszczyzna

6300

płaszczyzna

6400

płaszczyzna

6500

płaszczyzna

6600

płaszczyzna

6700

5.

płaszczyzna

5100

płaszczyzna

5200

płaszczyzna

5300

płaszczyzna

5400

płaszczyzna

5500

płaszczyzna

5600

płaszczyzna

5700

4.

płaszczyzna

4100

płaszczyzna

4200

płaszczyzna

4300

płaszczyzna

4400

płaszczyzna

4500

płaszczyzna

4600

płaszczyzna

4700

3.

płaszczyzna

3100

płaszczyzna

3200

płaszczyzna

3300

płaszczyzna

3400

płaszczyzna

3500

płaszczyzna

3600

płaszczyzna

3700

2.

płaszczyzna

2100

płaszczyzna

2200

płaszczyzna

2300

płaszczyzna

2400

płaszczyzna

2500

płaszczyzna

2600

płaszczyzna

2700

1.

płaszczyzna

1100

płaszczyzna

1200

płaszczyzna

1300

płaszczyzna

1400

płaszczyzna

1500

płaszczyzna

1600

płaszczyzna

1700

Płaszczyzny i ich zależność z poszczególnymi czakrami:

11

21

31

41

51

61

71

Pierwsza czakra

Czakra korzenia

Psychika, odtruwanie

12

22

32

42

52

62

72

Druga czakra

Czakra sakralna

Witalność, seks, ból

13

23

33

43

53

63

73

Trzecia czakra

Czakra splotu słonecznego

Odtruwanie, wzdęcia w górnej części brzucha, śledziona, trzustka

14

24

34

44

54

64

Czwarta czakra

Czakra sercowa

Zablokowane emocje, komunikowanie między świadomością a podświadomością, emocje ogólnie

15

25

35

45

55

65

Piąta czakra

Czakra szyjna

Tarczyca, komunikowanie między głową a ciałem, tezy, komunikowanie ogólnie i mentalnie

16

26

36

46

56

66

Szósta czakra

Czakra trzeciego oka

Energetyka, blizny, geopatia, kontrola energii, czysta świadomość, logiczne rozumowanie 

17

27

37

47

57

67

Siódma czakra

Czakra korony

Indywidualność, integracja swojej osobowości, trauma, rak, wirusy, zahamowanie w rozwoju, szczepionki, zatrucia organizmu, psychika

Wielu z Państwa pyta zarówno nas jak i już praktykujących terapeutów o różnice między innymi urządzeniami a Trikombinem.

Różnic istnieje bardzo wiele. Na początek pragniemy przytoczyć fakt, że wynalazcą urządzenia Trikombin jest jeden z najbardziej uznanych lekarzy medycyny naturalnej, Pan Alan Baklayan. Tenże człowiek nie tylko osiagał bardzo dobre rezultaty przez okres okolo 20 lat urządzeniami marki Bicom, ale także slużył swoim doświadczeniem firmie Regumed w ulepszaniu oprogramowania. Od dłuższego czasu stwierdzał jednak coraz częściej przypadki, którym nie mógł do końca pomóc, bo możliwości innych urządzeń  na to nie pozwalały. Składało się na ten fakt wiele czynników. M. in. zmiana ilości i rodzaju obciążeń działających na człowieka, umiejętność mutowania patogenów w organizmie i przemieszczanie się w rejony, w których zakres możliwości innych urządzeń już nie dochodził.

I tutaj jesteśmy chyba przy najważniejszej różnicy: zakresie częstotliwości obu urządzeń. Najnowsze modele innych urządzeń pracują w zakresie od 1 Hz do 250 kHz, Trikombin od jednej milionowej Hz do 36 MHz!!! Ktoś kto zna temat, dokładnie wie, że mówimy tutaj o kosmicznej różnicy zasięgu obu urządzeń.

W Trikombinie mamy trzy generatory częstotliwości pracujące jednocześnie, ale przesunięte fazowo. W Trikombinie nie mamy do czynienia ze szkodzącym polem magnetycznym, przez co istnieje możliwość terapii klientów z rozrusznikiem serca i kobiet w ciąży. Pracujemy tylko czystymi częstotliwościami!!! Pacjent/klient nie zostaje obciążany ładunkami podczas terapii (jak dotychczas), a jego negatywna energia zostaje odprowadzana poprzez specjalną uziemioną antenę prosto w Ziemię (wyładowanie Matrix). Na terapeutę nie działają negatywne wyładowania, które to promieniują ze strony pacjenta/klienta w trakcie trwania dotychczasowej terapii (m. in. poprzez matę modulacyjną), a które to potrafią mocno obciążyć terapeutę i doprowadzić do przewlekłego wycieńczenia a w niektórych nawet przypadkach do utraty stateczności organizmu.

Wszelkie niedogodności i słabsze punkty zostały tutaj przez Pana Baklayana wyeliminowane lub ulepszone. Kwota uleczonych pacjentów wzrosła do około 90-95% (!!!).

Dzięki oprogramowaniu TCM mamy możliwość stosowania metody energetycznej akupunktury bez konieczności nakłuwania. Wyniki mamy w tej chwili efektywniejsze niż  w przypadku akupunktury tradycyjnej.

Zmieniła się diametralnie systematyka terapii: Nie zaczynamy (jak wcześniej) od stwierdzania skutków, tylko szukamy przyczyn !!!

Na początek sprawdzamy słabe punkty organizmu oraz meridiany i jeśli trzeba, natychmiast poddajemy je terapii.

Dopiero po ustabilizowaniu organizmu pacjenta/klienta, przechodzimy do testów (za pomocą zestawów ampułek nowej generacji serii DTS) i w tym momencie stwierdzone zaburzenia lub obciązenia są wiarygodne i wymagające na tę chwilę terapii.

 

ZALETY URZĄDZENIA TRIKOMBIN W STOSUNKU DO INNYCH URZĄDZEŃ BIOREZONANSOWYCH:

- TRIKOMBIN: mamy za sobą wielki autorytet w dziedzinie terapii częstotliwościami & biorezonansu (ale nie tylko): pana Baklayana (który to miał duży wkład w rozwój urządzenia Bicom, m.in. drugi kanał w Optimie)
- Inne urządzenia: brak kogoś takiego

• TRIKOMBIN posiada rozbudowany ekran dotykowy

• inne urządzenia nie posiadają takiego ekranu dotykowego

- TRIKOMBIN: dzięki kontrolkom przy przyciskach: pełna jasność nad tym co się w danym momencie dzieje, a także nad zmianami w trakcie trwania terapii (np. Wobbeln, Sweep itd.). Szybsza obsługa.
- inne urządzenia: Za każdym razem trzeba przerywać przed zmianą i „wchodzić“ w dany program.

- posiadacze Trikombinu są w posiadaniu czegoś ekskluzywnego.

- terapeutów pracujących innego rodzaju sprzętem biorezonansowym jest wielu. Dla terapeutów, którzy pracują i testują samodzielnie (bez zestawów ampułek):

• podręcznik zawiera ponad 500 gotowych programów
• istnieje możliwość wytestowania i zaprogramowania wielu programów, aby potem w trakcie ich działania mieć czas np. na rozmowę z pacjentem/klientem lub na inne czynności - dzięki posiadaniu tzw. harmonicznego systemu terapii częstotliwością posiadamy wiedzę do którego organu/meridianu należy która częstotliwość
- w przypadku innych urządzeń biorezonansowych częstotliwości nie są przyporządkowane żadnemu systemowi

- moduł IAA (inteligentnej analizy anamnezy) z funkcjami kartoteki pacjenta/klienta i śledzenia postępów terapii.
- brak takiej możliwości w innych urządzeniach

• istnieje mozliwość rozpoznania natychmiast płaszczyzny/poziomu, na której testuje dana częstotliwość i  przyporządkowania jej odpowiedniemu poziomowi (piętru), np. fizycznemu, psychicznemu, energetycznemu czy wewnątrzkomórkowemu. Dzięki tej możliwości mamy sposobność sprawdzenia wyterapiowanej częstotliwości czy nie testuje ona dodatkowo na innych poziomach
• w przypadku innych urządzeń nie występuje w nich podział na płaszczyzny energetyczne czy fizyczne

- istnieje możliwość zaprogramowania programów terapeutycznych pod nazwiskiem danego pacjenta/klienta tak, aby podczas następnej wizyty można by je było szybko wyszukać
- nie jest nam znany fakt, że taką funkcję posiadają inne urządzenia

- wartości częstotliwości są dokładne do szóstego miejsca po przecinku
- w innych urządzeniach częstotliwości są niedokładne nawet do 5%, a ponadto istnieje możliwość ustawienia ich wartości tylko do jednego miejsca po przecinku

- jesteśmy w stanie ustawić tzw. „pitch“, tzn. każdą częstotliwość dokładnie zindywidualizować, a komputer automatycznie obliczy pasujące wartości, a więc: jeden test i wszystkie częstotliwości pasują!
- brak takiej możliwości w innych urządzeniach

• brak pól elektrycznych czy elektromagnetycznych: nieobciążony terapeuta
• w inny urządzeniach: silne pola, a przez to dolegliwości terapeutów (udowodnione ankietą)

- skuteczność wyższa od 5 do 21 razy w porównaniu do każdej innej metody biorezonansowej. Możliwe zastosowanie mniejszych wartości wzmocnienia dzięki funkcji TRI do -160 w dół, głębiej niż 0,025, co umożliwia nam lokalizację i dławienie resztek obciążeń, posiadanie funkcji „Wobbeln“ (wahania) w tę i z powrotem wartościami wzmocnień 0,025 – 160 w dół
- w innych urządzeniach: do -64, w dół i maksymalnie do 0,025 bez możliwości „Wobbeln“

- dzięki funkcji TRI istnieje osobna możliwość testów i terapii kilku tematów jednocześnie, dzięki funkcjom high i low oddzielamy Ying od Yang od 0,025, a urządzenie  „gładzi“ (funkcja sweep)
- w innych urządzeniach: nie ma możliwości rozdzielenia tematów wzgl. zakresów  Ying i Yang - brak A względnie Ai, a przez to łatwiejsza obsługa podczas testów. Negatywne naładowania zostają usuwane poprzez antenę, pozytywne – harmonizowane.


- w innych urządzeniach: wyładowanie niemożliwe • dzięki temu niemożliwe „przeładowanie“ pacjenta/klienta, ponieważ nie zostają mu przekazane ładunki
- w innych urządzeniach: „przeładowanie“ pacjenta/klienta możliwe. - poprzez gigantyczny zakres częstotliwości (0,000001 do 36 MHz) dużo głębsze działanie terapii i dużo dłuższy efekt działania


- w innych urządzeniach: zakres maks. od 1 Hz do 250 kHz - dzięki trzem kanałom, informacje zostają transportowane o wiele głębiej tak jak w przypadku informacji trójdrożnej
- w innych urządzeniach: tylko jeden kanał, informacja w najlepszym przypadku dwudrożna Dla terapeutów, którzy pracują i testują z zestawami ampułek:

• dzięki trzem kubkom wejściowym (kompletnie od siebie galwanicznie oddzielonych) dużo szybsza i spokojniejsza terapia.
• brak takiej możliwości w innych urządzeniach

-  tematy, które pasują do siebie, można poddawać terapii równolegle. Nie wpływa to na wydajność terapii.
np. kubek 1: system immunologiczny
kubek 2: wirusy
kubek 3: blokady wirusowe
zamiast trzech programów po 3 minuty, obkładamy wszystkie 3 kubki i przeprowadzamy terapię 9-minutową, co oznacza więcej spokoju
- brak takiej możliwości w innych urządzeniach, najwyżej 1 kubek i jeden kanał, w najlepszym wypadku dwa

- możliwe używanie wszelkiego rodzaju zestawów ampułek

 Terapeuta z asystą

• wiele możliwości programowania programów, terapii, pacjentów/klientów itp.
• dzięki podręcznikowi do dyspozycji wiele gotowych terapii
• poprzez możliwość obłożenia trzech kubków, więcej wolnego czasu Terapeuta z kilkoma możliwościami Dzięki trzem kubkom wejściowym możliwe dłuższe terapie z mniejszą ilością zmian w międzyczasie
- w innych urządzeniach: np. gdy wymagane jest 9 programów, to oznacza 9 razy zmianę obłożenia ampułkami w dotyczczasowych urządzeniach, 
- w Trikombinie: tylko 3 programy z trzykrotną zmianą ampułek

- TRIKOMBIN może być po odpowiednim przestawieniu używany jako generator częstotliwości (podobnie jak Zapper). To oznacza możliwość terapii z zastosowaniem częstotliwości m. in. wg. dr. Clark, dr. Rife, dr. Beck-a
- Inne urządzenia nie posiadają takiej możliwości. TRIKOMBIN może działać również jak każdy inny typowy sprzęt biorezonansowy

Krótkie podsumowanie:
• szybsza obsługa
• więcej możliwości
• wyższe efekty terapii
• więcej spokoju
• szersze możliwości zaprogramowania danych terapii pacjenta/klienta
• niższa cena
• wyższa dokładność
• opatentowana ekskluzywność
• najnowsza technologia
• więcej informacji na temat częstotliwości
• brak skutków ubocznych dla terapeuty
• brak możliwości przedawkowania terapii pacjentowi/klientowi

Zapewne nie wszyscy wiedzą o wielkim spektrum możliwości zastosowania urządzenia Trikombin u zwierząt. Wielu terapeutów (także weterynarzy) ma na swoim koncie zdumiewające wyniki w terapii zwierząt.

Oto przykład pani dr. Olgi Kuleszy:

https://www.youtube.com/watch?v=LPm51FKAyFE